T

Transferai

Asmenų pasitikimas ir pervežimas

Prabangių automobilių nuoma su vairuotoju svarbių asmenų pasitikimui oro uoste

Transferas – tai privati keleivių pervežimo paslauga iš oro uosto į viešbutį ir atgal. Komfortiški pervežimai iš/į Vilniaus oro uostą, Kauno oro uostą, Palangos oro uostą ir kitus Lietuvos miestus bei Baltijos šalis. Punktualus automobilio pristatymas, ir saugios kelionės garantija.

Prabangūs automobiliai verslo kelionėms po miestą, delegacijų aptarnavimui, nuvežimui į seminarus, vestuvių aptarnavimui.

Taip pat galime pasiūlyti papildomas, tiesiogiai nesusijusias su pervežimo paslauga - konsjeržo paslaugas

pervezimas is oro uosto i vilniaus centra

Vilnius - Vilnius

Pasitikimas ir pervežimas iš Vilniaus oro uosto į Vilniaus miesto centrą; Nuvežimas į Vilniaus oro uostą iš Vilniaus viešbučių, senamiesčio ir bet kurio miesto taško.

Užsakyti
transfer kaunas city

Vilnius - Kaunas

Pasitikimas ir pervežimas iš Vilniaus oro uosto, arba Vilniaus miesto centro į Kauno miestą; Nuvežimas iš Kauno miesto į Vilniaus oro uostą, arba Vilniaus miesto centrą.

Užsakyti
transfer trakai tour

Vilnius - Trakai

Pasitikimas ir pervežimas iš Vilniaus oro uosto, arba Vilniaus miesto centro į Trakus; Nuvežimas iš Trakų į Vilniaus oro uostą ar Vilniaus miesto centrą.

Užsakyti
transfer to druskininkai

Vilnius - Druskininkai

Pasitikimas ir pervežimas iš Vilniaus oro uosto, arba Vilniaus miesto centro į Druskininkus; Nuvežimas iš Druskininkų į Vilniaus oro uostą ar Vilniaus miesto centrą.

Užsakyti
transfer to palanga

Vilnius - Palanga

Pasitikimas ir pervežimas iš Vilniaus oro uosto, arba Vilniaus miesto centro į Palangos miestą; Nuvežimas iš Palangos miesto į Vilniaus oro uostą ar Vilniaus miesto centrą.

Užsakyti
transfer to palanga

Vilnius - Klaipėda

Pasitikimas ir pervežimas iš Vilniaus oro uosto, arba Vilniaus miesto centro į Klaipėdos miestą; Nuvežimas iš Klaipėdos miesto į Vilniaus oro uostą ar Vilniaus miesto centrą.

Užsakyti
transfer to palanga

Vilnius - Šiauliai

Pasitikimas ir pervežimas iš Vilniaus oro uosto, arba Vilniaus miesto centro į Šiaulius; Nuvežimas iš Šiaulių į Vilniaus oro uostą ar Vilniaus miesto centrą.

Užsakyti
transfer to palanga

Vilnius - Jonava

Pasitikimas ir pervežimas iš Vilniaus oro uosto, arba Vilniaus miesto centro į Jonavą; Nuvežimas iš Jonavos į Vilniaus oro uostą ar Vilniaus miesto centrą.

Užsakyti
transfer to palanga

Vilnius - Nida

Pasitikimas ir pervežimas iš Vilniaus oro uosto, arba Vilniaus miesto centro į Nidą; Nuvežimas iš Nidos į Vilniaus oro uostą ar Vilniaus miesto centrą.

Užsakyti
transfer to palanga

Vilnius - Birštonas

Pasitikimas ir pervežimas iš Vilniaus oro uosto, arba Vilniaus miesto centro į Birštoną; Nuvežimas iš Birštono į Vilniaus oro uostą ar Vilniaus miesto centrą.

Užsakyti
transfer to palanga

Vilnius - Mažeikiai

Pasitikimas ir pervežimas iš Vilniaus oro uosto, arba Vilniaus miesto centro į Mažeikius; Nuvežimas iš Mažeikių į Vilniaus oro uostą ar Vilniaus miesto centrą.

Užsakyti
transfer to panevezys

Vilnius - Panevėžys

Pasitikimas ir pervežimas iš Vilniaus oro uosto, arba Vilniaus miesto centro į Panevėžį; Nuvežimas iš Panevėžio į Vilniaus oro uostą ar Vilniaus miesto centrą.

Užsakyti