Privatus pervežimas iš Vilniaus oro uosto
Privatus pervežimas iš
Vilniaus oro uosto
Privatūs pervežimai iš Kauno oro uosto
Asmeninis pervežimas iš
Kauno oro uosto
Individualus pervežimas iš Rygos oro uosto
Asmeninis pervežimas iš
Rygos oro uosto
Privatus pervežimas iš Palangos oro uosto
Privatūs pervežimai iš
Palangos oro uosto
Individualus pervežimas iš Varšuvos oro uosto
Individualus pervežimas iš
Varšuvos oro uostų
Individualus pevežimas iš Talino oro uosto
Individualus pervežimas iš
Talino oro uosto

Verslo pervežimai ne tik iš oro uostų, bet ir iš viešbučių į oro uostą ar po miestą.

Asmeninis vadybininkas

+370 645 45 124

Susisiekite Jums patogiu laiku

Asmeninis nuvežimas į oro uostą

Nuo € 90

Privatus nuvežimas į oro uostą

Individualus paėmimas iš viešbučio ir nuvežimas į oro uostą naujausio modelio automobiliais. Privatus paėmimas bet kuriame miesto taške ir saugus nuvežimas į oro uostą. Savo išvykimu pasirūpinkite iš anksto!


  • Nemokamas Wifi kelionės metu
  • Vandens buteliukas keleiviams
  • Išvykimo oro uostas

Prabangaus automoblio nuoma vilniuje

Nuo € 120

Individualus pervežimas po miestą

Atvykstate verslo susitikimo ir reikalinga automobilio nuomos paslauga visai dienai? Turite suplanuotus susitikimus įvairiuose miesto taškuose ar netgi skirtinguose miestuose? Nevėluokite į susitikimus, nevarkite ieškodami taksi paslaugus. EVIOS – tai ne tik individualus pasitikimas oro uoste, bet ir saugus pervežimas į visas Jums svarbias lokacijas. Keliaukite ne tik saugiai, bet ir komfortiškai!

  • Vairuotojas – asmeninis asistentas
  • Saugus nuvežimas į nurodytas lokacijas
  • Laukimas susistikimų metu

Vertinantiems prabangą
Papildomos paslaugos

EVIOS – prabangos guršknelis ir išskirtinis dėmesys Jūsų kelionių metu, sukurtas svajonių išpildymui ir poreikių tenkinimui.

Asmeninis asistentas patars Jums, kokie yra populiariausi ir geriausiai vertinami Lietuvos viešbučiai, kur galima apsistoti Lietuvoje. Taip pat, pasidalinsime informacija apie lankytinas vietas Lietuvoje ir privačius skrydžius į Vilniaus, Kauno ar Palangos oro uostus

Susisiekime

+370 645 45 124

Į kiekvieną keleivį orientuotas individualus požiūris sukuria išskirtinį dėmesį ir nepriekaištingą aptarnavimą.

Asmeninio asistento konsultacija

+370 645 45 124

Susisiekite Jums patogiu metu.

Vertinantiems prabangų gyvenimą
Privatūs pervežimai iš oro uostų

Individualus pasitikimas oro uoste. Atvyksta verslo svečias? O galbūt Jums brangus žmogus? Pasirūpinkite jo pasitikimu oro uoste ir saugiu nuvežimu iki namų, viešbučio ar verslo susitikimo vietos. Individualus pasitikimas oro uoste užtikrins asmeninį pasitikimą atvykimo salėje, lydėjimą iki automobilio ir komfortišką kelionę – ir visai nesvarbu, ar kelionė vyks tame pačiame mieste ar už jo ribų. Individualus pervežimas iš Vilniaus oro uosti, asmeninis nuvežimas iš Kauno oro uosto, privatus pervežimas iš Rygos oro uosto, individualus pervežimas iš Varšvuvos oro uosto.
Automobilio nuoma pervežimui iš oro uosto. Prabangių automobilių nuoma pervežimams iš oro uostų. EVIOS – tai ne tik pervežimas iš oro uosto, tai kur kas daugiau – tai asmeninis vairuotojas, individualus pastikimas, pagalba su bagažu ir komfortas Jūsų kelionės metu.
Pervežimas iš oro uosto – automobilių, minivenų ir mikroautobusų nuoma asmeniniams pasitikimams. Automobilių nuoma: Audi nuoma pervežimui iš oro uosto, Mercedes-Benz S-class W223 nuoma asmeniniam pervežimiui, Mercedes-Benz V-class nuoma individualiam pervežimui, Mercedes-Benz Sprinter gausiam draugų būriui.
Individualių automobilių nuoma – transporto priemonė yra atsakingai parenkama, atsižvelgiant į keleivių skaičių bei jų turimo bagažo kiekį.

Asmeninis nuvežimas į oro uostą.
EVIOS – tai ne tik svečių pasitikimas oro uoste ir nuvežimas iki viešbučio, bet ir kelionė atgal. Individualus nuvežimas į oro uostą – asmeninis paėmimas viešbutyje ar kitu Jūsų nurodytu adresu (individualus paėmimas iš namų ar biuro) ir saugus nuvežimas iki oro uosto.
Kodėl verta iš anksto pasirūpinti pervežimu į oro uostą?
Išvenkite nemalonių situacijų ir vėlvimų į skrydžius. Savo kelione pasirūpinkite iš anksto. Prabangaus automoblio nuoma nuvežimui į oro uostą. Tikslo vietą pasiekite saugiai ir laiku.
Atvykote verslo susitikimų ir automobilio nuoma reikalinga ilgiau nei tik pervežimui iš oro uosto?
Asmeninis vairuotojas nuveš Jus į visas Jūsų nurodytas lokacijas, pasirūpins ir suplanuos kelionės maršrutus, kad niekur nevėluotumėte ir kantriai palauks, kol vyks Jūsų susitikimas.
EVIOS – tai ne tik pervežimas iš oro uosto ar nuvežimas į oro uostą, tai automobilio nuoma verslo poreikiams .
Prabangių automobilių, minivenų ir mikroautobusų nuoma Vilniuje, Kaune, Palangoje, Klaipėdoje, Rygoje, Varšuvoje ir kituose miestuose visose Baltijos šalyse ir po Lenkiją.